Zaczarowane Święta 2019

  • 18.11.2019, 14:29
Zaczarowane Święta 2019
Cegiełki na koncert: „Zaczarowane Święta” 2019 są już dostępne w siedzibie TV DAMI przy ulicy Kilińskiego 4. W tym roku na scenie wystąpią: Cleo i Pectus!


Przed nami wyjątkowe wydarzenie!

Cleo i Pectus 8 grudnia wystąpią w hali Parku Sportowego w ramach cyklicznego kocertu  - „Zaczarowane Święta” - to projekt w którym udział biorą także uzdolnione dzieci z Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz wokaliści z Dolnego Śląska.  Partnerem głównym jest Fundacja Tauron patronat honorowy objęli: Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski oraz Prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak. Start godzina 17.00. Cegiełki są do nabycia w siedziebie organizatora przy ulicy Kilińskiego 4 w Jeleniej Górze w godzinach od 8 do 15.00. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na cele charytatywne. 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe