"O naturze fotografii" w BWA

  • 06.11.2019, 09:59
"O naturze fotografii" w BWA Bogdan Konopka, Verzy 1999,08
8 listopada o godznie 17:00 w jeleniogórskim BWA odbędzie się wernisaż „Kontakty – c.d.”, na którym zaprezentowane zostaną fotografie wykonywane bezpośrednio z negatywu, stykowo, kontaktowo, bez powiększania.

W 2019 roku obchodzimy 180. r wynalezienia fotografii. Tematem przewodnim jest hasło „O naturze fotografii”. Wspomniane prace w BWA będzie można oglądać do 14 grudnia. Zaproszeni artyści mieszkają w różnych częściach Polski oraz poza jej granicami.  Na wystawie zobaczymy fotografie: Bogdana Konopki, Ewy Andrzejewskiej, Wojciecha Zawadzkiego, Ireneusza Zjeżdżałki, Haliny Morcinek, Marcina Kiełbiewskiego, Andrzeja Jerzego Lecha,   Marka Szyryka, Tomasza Michałowskiego, Sławoja Dubiela, Janusza Nowackiego, Jakuba Byrczka, Rafała Swosińskiego, Marka Likszteta i Tomasza Mielecha.

Organizator wystawy: Biuro Wystaw Artystycznych w Jeleniej Górze.
Kuratorka: Joanna Mielech.
Komisarz honorowy: Jakub Byrczek.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe