Uwaga turyści - nieczynne toalety!

  • 05.11.2019, 09:56 (aktualizacja 05.11.2019, 10:01)
Uwaga turyści - nieczynne toalety! pl.wikipedia.org
Najprawdopodobniej do końca listopada w dwóch karkonoskich schroniskach, na Hala Szrenickiej i Szrenicy, nieczynne będą toalety.

Wszystko przez awarię oczyszczalni ścieków na Hali Szrenickiej. Aktualne informacje na ten temat miały znajdować się na stronach internetowych obu obiektów. Problem w tym, że o ile na stronie schroniska na Szrenicy ostrzeżenie dla turystów zostało zamieszczone, to u schroniska na Hali Szrenickiej nie ma ani jednej wzmianki na ten temat. 

W komunikacie zamieszczonym na stronie Hali Szrenickiej możemy przeczytać o dodatkowych informacjach http://www.szrenica.pl/info.php:

"Planowane są one na okres od 28 października do 30 listopada 2019 r."

"-z uwagi na brak toalet będą dostępne dwie kabiny typu toi toi, zlokalizowane na zewnątrz budynku. Jednocześnie informujemy, iż zdażają się okresy dużych grup turystów (szczególnie w weekendy), i w tych okresach mogą wystąpić długie kolejki, zwłaszcza do kabin toi toi.
-część gastronomiczna bedzie oparta na żywności gotowej oraz gorących napojach. Dostępne menu będzie publikowane na stronie http://www.szrenica.pl, począwszy od 19 pażdziernika."

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe