Areszt tymczasowy wobec sprawcy znęcania się nad dziećmi

  • 18.10.2019, 12:19 (aktualizacja 18.10.2019, 12:22)
Areszt tymczasowy wobec sprawcy znęcania się nad dziećmi
Jak informuje Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze 14 października 2019 roku na jej wniosek Sąd Rejonowy zastosował areszt tymczasowy wobec sprawcy znęcania się nad dziećmi.

Po dokonaniu niezbędnych ustaleń prokurator zarządził niezwłoczne zatrzymanie mężczyzny i doprowadzenie go do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze, gdzie postawił mu zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad dziećmi. Podejrzany nie przyznał się do jego popełnienia. Po wykonaniu czynności procesowych z podejrzanym, Prokuratura skierowała do Sądu skuteczny wniosek o jego tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy od dnia zatrzymania. Wspomnie przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności w wymiarze od 6 miesięcy do 8 lat. Dawid A. był dotychczas karany za przestępstwa polegające na prowadzeniu samochodu pod wpływem alkoholu i jazdę pomimo aktywnego zakazu prowadzenia pojazdów.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe