Jak wygląda praca Kolei Dolnośląskich w liczbach?

  • 09.08.2019, 12:10
Jak wygląda praca Kolei Dolnośląskich w liczbach?
Zatrudniają one 740 pracowników, dysponują 32 elektrycznymi zespołami trakcyjnymi oraz 25 spalinowymi, w 2018 roku z KD skorzystało ponad 11 mln. pasażerów. Dziennie realizują 340 połączeń kolejowych.

A od 1 sierpnia 2019 r. Koleje Dolnośląskie wprowadziły nową ofertę „Powrót Gratis” Pociągami Kolei Dolnośląskich będzie można dojechać w promocyjnej cenie między innymi na Festiwal Regałowisko w dniu 10 sierpnia br., który odbędzie się w Bielawie (stacja Dzierżoniów Śląski), a w dniach 17-18 sierpnia 2019 r. na Święto Ceramiki w Bolesławcu, więcej szczegółów na ten temat znajdą Państwo na stronie www.kolejedolnoslaskie.pl

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe