XXII Lwóweckie Lato Agatowe

  • 24.07.2019, 08:50 (aktualizacja 24.07.2019, 09:28)
XXII Lwóweckie Lato Agatowe
loadingŁaduję odtwarzacz...
Przypomnijmy sobie co działo się w Lwówku Śląskim w trakcie XXII edycji Lwóweckiego Lata Agatowego - były to 3 dni pełne atrakcji!

Międzynarodowa Giełda Minerałów i Wyrobów Jubilerskich przyciągała fanów kamieni szlachetnych z różnych stron Polski i zagranicy. 
Prada Poszukiwaczy Skarbów zachwyciła przybyłych gości, a Jarmark Osobliwości, Rękodzieła i Produktów Regionalnych cieszył się popularnością pośród miłośników unikatowych cudów wykonywanych przez artystów i rzemieślników z różnych stron. 
Panie najbardziej zachwyciła wystawa główna „Korundowe Skarby”, a Panów Parada Motocykli. Nie zabrakło także gwiazd polskiej sceny muzycznej! 

Organizatorzy już dziś zapraszają za rok w lipcu na XXIII edycję Lwóweckiego Lata Agatowego! 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe