[VIDEO] Mysłakowickie ścieki zagrażają Jeleniej Górze?

  • 18.07.2019, 14:51
loadingŁaduję odtwarzacz...
Rzecznik jeleniogórskich spółek miejskich Zbigniew Rzońca wysłał m.in. do naszej redakcji maila z prośbą o publikację komunikatu: 

„W związku z informacją podaną przez TVP3 jakoby Jeleniej Górze, na skutek wylewania ścieków do Łomnicy z oczyszczalni Karkonoskiego Systemu Wodociągów i Kanalizacji w Mysłakowicach, groziło zamknięcie ujęcia wody pitnej w Grabarowie, informujemy: woda z ujęcia w Grabarowie jest, jak zawsze, zdatna do picia i smaczna. Niemniej na to co dzieje się w KSWiK od dawna patrzymy z niepokojem. Sytuację monitorujemy. Ujęcie wody pitnej w Grabarowie nie jest obecnie w żadnej mierze zagrożone”. 

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy wiceprezesa zarządu KSWiK. 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
....
.... 18.07.2019, 21:18
To było w potoku jedno szambo...

Pozostałe