O nas

O nas

Telewizja DAMI Jelenia Góra działa od 1999 roku emitując codzienny program lokalny na terenie Jeleniej Góry, Lubania, Leśnej i Gryfowa Śląskiego nadając w sieci VECTRA S.A. Posiadamy bogate doświadczenie w produkcji programów telewizyjnych, reportaży, filmów promocyjnych i wizerunkowych, dysponujemy nowoczesnym sprzętem TV, a Nasz zespół redakcyjny to ludzie z pasją, wykształceni i doświadczeni, podchodzący do swoich obowiązków z pełnym zaangażowaniem. 

Nasze produkcje są nagradzane na ogólnopolskich festiwalach:

  • W roku 2017 film pt. „O życiu i ochronie pszczoły miodnej” otrzymał nagrodę główną Kryształowy Ekran 2017 podczas XIV Edycji Konkursu Telewizji Lokalnych pod patronatem Przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji – Witolda Kołodziejskiego.

  • W roku 2016 w ogólnopolskim konkursie dla Telewizji Lokalnych pn. „To Nas Dotyczy” otrzymaliśmy dwie nominację za pracę w kategorii „Nasz głos w mieście i regionie” oraz za pracę w kategorii „Mali bohaterowie, postawa dziecka przykładem dla innych”.

  • W 2014 roku film pt. „Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowy – Rudawski Park Krajobrazowy” zajął I miejsce w ogólnopolskim konkursie dla dziennikarzy „Śladami Natury 2000”. Organizatorem konkursu była Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska, Partnerzy medialni: National Geographic Polska i Radio ZET. W roku 2014 w ogólnopolskim konkursie dla Telewizji Lokalnych pn. „To Nas Dotyczy” otrzymaliśmy nagrodę główną – Kryształowy Ekran – za audycję „Lasy Dolnego Śląska – Nadleśnictwo Szklarska Poręba” w kategorii „Ekologia i coś więcej ...” oraz nominację w kategorii Nagroda Publiczności w tym samym konkursie za audycję pn. „Europejskie Drogi Świętego Jakuba”. 

  • W roku 2013 w ogólnopolskim konkursie dla Telewizji Lokalnych pn. „To Nas Dotyczy” za audycję z cyklu „Lasy Dolnego Śląska – Nadleśnictwo Milicz” otrzymaliśmy nominację w kategorii Nagroda Publiczności w konkursie dla Telewizji Lokalnych pn. „To Nas Dotyczy”.

  • W roku 2007 w ogólnopolskim konkursie dla Telewizji Lokalnych pn. „To Nas Dotyczy” za audycję z cyklu „Zamki i palace polsko-czeskiego pogranicza” otrzymaliśmy nagrodę główną Kryształowy Ekran 2007 za najlepszą pracę w kategorii „Magazyn Telewizyjny”.

     

Telewizja DAMI jest członkiem Stowarzyszenia "Polskich Telewizji Lokalnych i Regionalnych" zrzeszających liderów mediów lokalnych z całej Polski. Obecnie jest to ponad 50 nadawców telewizji lokalnych emitujących swój program w 112 miastach.

Telewizja DAMI oprócz produkcji telewizyjnej zajmuje się organizacją imprez masowych, wydarzeń kulturalnych, konferencji, szkoleń. Jednym z Naszych sztandarowych projektów jest Ogólnopolski Koncert Charytatywny „Zaczarowane Święta”. Ponadto TV DAMI jest właścicielem obiektu hotelowego „Apartamenty na Górnej" w centrum Jeleniej Góry.

Kontakt telefoniczny:

608 098 043 - Krzysztof Błażejczyk, Prezes Zarządu,

75 64 50 050 - redakcja.

 

 

Studio Izery Natalia Błażejczyk

Ul. Leśna 8a

58-508 Dziwiszów

NIP: 6112798503

Regon: 381703479

mail: [email protected]