W tym roku WOŚP gra pod hasłem „Zdrowe brzuszki naszych dzieci”. Zebrane środki zostaną przeznaczone na diagnostykę i leczenie chorób przewodu pokarmowego u najmłodszych pacjentów – m.in. na nowoczesny sprzęt dla oddziałów gastroenterologii dziecięcej.
poniedziałek, 22 czerwca 2026 10:01

Napisz komentarz
Komentarze