Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 05:55

Zielona energia w Jeleniej Górze

Wczoraj (17.04.) Prezydent Jerzy Łużniak zorganizował konferencje prasową przy farmie fotowalotaicznej w Jeleniej Górze.
Zielona energia w Jeleniej Górze

Wczoraj (17.04.) Prezydent Jerzy Łużniak zorganizował konferencje prasową przy farmie fotowalotaicznej w Jeleniej Górze.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze