Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 20:44

„Polskie dzikie zwierzęta i rower” - w Kowarach

W sobotę (16.03.) w Kowarach odbyło się wydarzenie „Zielono Niebieskie – To My – Kowary”. Odbyły się m.in. konferencje dotyczące tematów ekologii, akcja proekologiczna, występy muzyków z Miasta Nad Jedlicą oraz gra terenowa.
„Polskie dzikie zwierzęta i rower” - w Kowarach

W sobotę (16.03.) w Kowarach odbyło się wydarzenie „Zielono Niebieskie – To My – Kowary”. Odbyły się m.in. konferencje dotyczące tematów ekologii, akcja proekologiczna, występy muzyków z Miasta Nad Jedlicą oraz gra terenowa. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze