Co warto podkreślić była to inicjatywa oddolna mieszkanek gminy.
Kobieto jesteś ważna- badaj się
W Mirsku odbyła się Konferencja Kobiet pod wiele mówiącym hasłem „Kobieto jesteś ważna- badaj się”.
- Dzisiaj, 16:05


Co warto podkreślić była to inicjatywa oddolna mieszkanek gminy.
Napisz komentarz
Komentarze