Dzisiaj jest środa, 24.05.2017

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Kultura

Szalone nożyczki - trailer

Szalone nożyczki - trailer czwartek, 05.01.2017 11:31 Szalone nożyczki. Ta kryminalna farsa gościła już na scenach wielu europejskich i polskich teatrów. Teraz debiutuje w Jeleniej Górze. Publiczność wraz z aktorami musi rozwiązać zagadkę brutalnego morderstwa. Dedukcja i zabawa – każdy może być Sherlock’iem Holmes’em.

Rok Ryszarda - trailer

Rok Ryszarda - trailer poniedziałek, 12.09.2016 09:05 Chciwość i żądza władzy Ryszarda od czasów Szekspira nie straciły na aktualności. Monodram w reżyserii Joanny Zdrady i wykonaniu Roberta Dudzika będzie spektaklem ambitnym, kameralnym i ważnym. Jego premierę planujemy nieprzypadkowo, bo trzy dni po rocznicy oswobodzenia Auschwitz.

Zimowa opowieść - trailer

Zimowa opowieść - trailer środa, 17.08.2016 07:49 Przepełniony tajemnicą i mroczną intrygą tekst Williama Szekspira w reżyserii znanego w całej Polsce duetu Popławska/Kalita to piękny i zarazem bolesny dramat. Odwiedziny króla Czech na dworze króla Sycylii uruchamiają bieg wydarzeń rodem z antycznej tragedii.

Miłość i polityka - Trailer

Miłość i polityka - Trailer piątek, 12.08.2016 09:44 Świat wpływowych ludzi, dużych pieniędzy, wielkich tajemnic. Świat polityki, a w nim niemoralna propozycja rozpoczynająca grę, w której ktoś zdobędzie zaskakującą nagrodę, a ktoś straci niemal wszystko.

Kubuś i jego Pan

Kubuś i jego Pan czwartek, 27.10.2016 15:20 Zapraszamy Państwa do udziału w zabawie. Mądrej i wyrafinowanej zarówno na poziomie intelektualnym, jak i inscenizacyjnym. Milan Kundera stworzył współczesną wersję słynnej powiastki filozoficznej Denisa Diderota. Komedię, lecz z tych, które zadają podstawowe pytania egzystencjalne.

Każdemu Everest - trailer

Każdemu Everest - trailer poniedziałek, 22.08.2016 10:21 Tragiczne losy himalaistów były tematem niejednego filmu czy książki. Zdobywanie najwyższych szczytów ziemi to przede wszystkim piękne, ale jednocześnie niezrozumiałe dla zwykłego mieszkańca nizin szaleństwo.

Akt przerywany - Trailer

Akt przerywany - Trailer wtorek, 16.08.2016 10:36 Czy gra konwencją pomoże realizatorom, którzy w tekście o terrorze sami zostają poddani terrorowi dramatopisarza? Jedno jest pewne. Błyskotliwy komizm Tadeusza Różewicza porwie zarówno aktorów, jak i widzów.

Koniec świata w Deer’s Hill City - Trailer

Koniec świata w Deer’s Hill City - Trailer piątek, 12.08.2016 08:25 „Koniec świata w Deer’s Hill City” to kolejna produkcja pary Wojtyszko/Krofta, w której reżyser zmierzy się z podjętą przez dramatopisarkę próbą napisania westernu, który Jelenią Górę przemienia w Dziki Zachód. Nie zabraknie prawdziwych kowbojów, salonowego klimatu i rozśpiewanego Meksykanina.