Dzisiaj jest środa, 24.05.2017

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

ZIELONE ŚWIATŁO

Zielone zamówienie publiczne

Zielone zamówienie publiczne środa, 17.08.2016 09:26 Odcinek trzeci programu pod nazwą "Zielone Światło". Zielone zamówienia publiczne to zakupy produktów i usług przez instytucje publiczne takie jak miejscowe urzędy, szkoły czy szpitale, podczas których brane są aspekty związane z ochroną środowiska.

Adaptacja do zmian klimatu

Adaptacja do zmian klimatu piątek, 12.08.2016 16:01 Odcinek pierwszy programu pod nazwą "Zielone Światło". Na poprawę jakości powietrza oraz zmian, które obecnie obserwujemy, tak na prawdę wpływ ma każdy z nas. Każdy z nas ma zielone światło do działania.

Zielony dom

Zielony dom piątek, 19.08.2016 09:39 Odcinek szósty programu pod nazwą "Zielone Światło". W ramach wzrostu efektywności wykorzystania zasobów naturalnych i surowców został określony cel wspierania rozwoju zrównoważonego budownictwa.

Zielona energia z odpadów

Zielona energia z odpadów środa, 17.08.2016 12:02 Odcinek czwarty programu pod nazwą "Zielone Światło". Energia była, jest i będzie potrzebna. Jej postać, forma i wykorzystanie mogą być różne, ale przede wszystkim potrzebna jest ona przy produkcji przemysłowej, transporcie, ogrzewaniu budynków i oświetleniu.